Podsumowanie 2016 roku

  • -

Podsumowanie 2016 roku

Kategoria : Aktualności

Czas na małe podsumowanie tego, co działo się u nas w 2016 roku, a działo się sporo. Poza działalnością serwisową staraliśmy się być aktywni w życiu lokalnej społeczności, w świecie sportu i kultury, nie być obojętnym na problemy innych i starać się dać od siebie tyle, ile możemy.

W 2016 roku zaangażowaliśmy się w szereg imprez, wśród nich znalazły się: Bieg morsa w Kościerzynie, Żukowskie Biegi Przełajowe, Zawody Strongman w Kartuzach i Kościerzynie, Classówka, Classówka Nocą, Festyn Rodzinny w Borkowie, Gala Sportów Walki DFN, Puchar Polski w Kickboxingu Low-Kick, II Charytatywny Kiermasz Świąteczny ‚Klasztorna pomaga’, Koncert Piotr Nagiela połączony ze świadectwem trzeźwości.

Z pewnością w pamięć zapadną nam akcje charytatywne, w które mocno się zaangażowaliśmy: pomoc rodzinie z Dzierżążna, której spłonęło mieszkanie oraz pomoc w uzyskaniu samochodu dla Pani Ani, której córka cierpi na tzw. Klątwę Ondyny.

Staraliśmy się także zaangażować w lokalną kulturę. Wsparliśmy miedzy innymi teledyski zespołu Czarodzieje z Kaszub (https://www.youtube.com/watch?v=sXeAr75Uulo) i Damroki (https://www.youtube.com/watch?v=mFVkt7hCy8I)

Wciąż jesteśmy aktywni w sporcie. Wspieramy takie klubu jak PCNP Rebelia Kartuzy (w tym roku zostaliśmy sponsorem tytularnym tej drużyny), AZS AWFiS Gdańsk – sekcja tenisa stołowego (również w tym roku zostaliśmy sponsorem tytularnym I-ligowej drużyny AZSu), UKS Trops Kartuzy (sekcja pływacka), Zapasy Morena-Wega Żukowo, Cartusia Kartuzy (sekcja zapaśnicza), Klub Strzelecki Dziesiątka, Strongman Maciej Hirsz.

We wrześniu otworzyliśmy Kaszubskie Centrum Sportów Walki, w którym trenują profesjonaliści i amatorzy takich sekcji jak boks, MMA, kickboxing, zapasy, a nawet jogi czy stretchingu.

Współpracujemy również z lokalnymi szkołami: Szkoła Na Wzgórzu, I Liceum Ogólnokształcące im. H. Derdowskiego w Kartuzach, ZSZiO w Żukowie

Cały czas współpracujemy też z innymi firmami skupionymi w Grupie Słabek. Wśród nich znajdują się między innymi: Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom, Muzeum Polskiego Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych, PolskaFlota.eu, Butik Creative, Centrum Handlowe Kartuska

W minionym roku zorganizowaliśmy również szereg promocji i konkursów w naszym serwisie oraz na naszym facebooku.

W tym miejscu chcielibyśmy Państwu bardzo podziękować za zaufanie jakim nas cały czas obdarzacie jednocześnie życząc wszystkiego, co najlepszego w Nowym Roku 🙂


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress