Kaszubskie Centrum Sportów Walki już otwarte!

  • -

Kaszubskie Centrum Sportów Walki już otwarte!

Kategoria : Aktualności

Kaszubskie Centrum Sportów Walki jest już oficjalnie otwarte! 9 września, w piątkowy wieczór oddano obiekt do użytku. W sobotę odbył się Dzień Otwarty, a już od poniedziałku chętni mogą w pełni korzystać z zasobów hali.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński; Karol Słabek, inwestor hali i Prezes Zarządu Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów; ks. Ryszard Różycki, Proboszcz parafii pw. św. Kazimierza w Kartuzach oraz Patryk Zaborowski, trener klubu Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy.

– Pomysł na stworzenie takiego obiektu to był impuls – mówi Karol Słabek. – Zdałem sobie sprawę jak wielki potencjał drzemie w kartuskich sportowcach i jak bardzo brakuje im takiego obiektu. Nasi sportowcy to ludzie o wielkim sercu, pokorze  i pasji godnej zazdroszczenia. Jeśli chociaż w jakimś stopniu ta hala pomoże im spełnić ich marzenia, to będzie to dla mnie największa radość.

W centralnym punkcie obiektu znajduje się ring o wymiarach 7×7 metrów. Nie brakuje też sprzętu do Cross Fitu, worków treningowych i innych urządzeń do ćwiczeń. W budynku znajdują się również szatnie i prysznice.

– Staraliśmy się tak zaaranżować obiekt, by mogli w nim ćwiczyć zarówno amatorzy jak i profesjonaliści wielu dziedzin spotów walki.  – podkreśla Małgorzata Jażdżewska, manager Kaszubskiego Centrum Sportów Walki. – Wraz z otwarciem obiektu wystartują sekcje MMA, Kickboxingu, Boksu, Zapasów dla dzieci i dorosłych, Cross Fitu, Kidboxingu, Jogi i Pilates.

Sekcje prowadzą doświadczeni trenerzy, specjaliści w swoich dziedzinach, laureaci turniejów o charakterze międzynarodowym i mistrzowie w swoim fachu.

– Obiekt jest bardzo dobrze przygotowany i wyposażony w profesjonalny sprzęt – mówi Patryk Zaborowski, trener kartuskiej Rebelii. – Z Kaszub pochodzi wielu doskonałych sportowców. Wierzę, że dzięki Kaszubskiemu Centrum Sportów Walki, to grono jeszcze bardziej się powiększy.

Aktualny harmonogram zajęć, sylwetki trenerów i dane kontaktowe znaleźć można na stronie www.kcsw.pl. Kaszubskie Centrum Sportów Walki mieści się w Kartuzach, przy ul. Węglowej 1 (wjazd od ul. Gdańskiej, na wysokości stacji benzynowej). Jest otwarte w godzinach:

Pon. – Pt. : 8:00 -22:00

Sobota: 8:00 – 15:00

 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress