Samochód przekazany!

  • -

Samochód przekazany!

Kategoria : Aktualności

Zakończyła się nasza akcja „Samochód dla Pani Ani i Emilki”. Dzięki Państwu udało nam się zakupić pojazd dla Pani Ani i jej córki. Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie!

-Dobrych ludzi o ogromnym sercu nie brakuje! – podkreśla Pani Ania. -Obie z córką jesteśmy bardzo wdzięczne i szczęśliwe! A auto jest idealne.

Przypomnijmy, w lutym tego roku Pani Annie z Gdańska ukradziono samochód. Sytuacja nie byłaby tak bardzo dramatyczna, gdyby nie fakt, że Pani Anna jest matką Emilki, dziewczynki chorej na tzw. klątwę Ondyny, czyli Zespół Wrodzonej Ośrodkowej Hipowentylacji. Samochód jest im niezbędny do codziennego życia, do dojazdów do przedszkola, lekarzy, specjalistów, rehabilitantów, logopedy i psychologów.

Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów zorganizowało pomoc w zakupie samochodu dla Pani Ani. PCNP dołożyło też 1000 zł, łącznie udało się zebrać około 6 tysięcy zł. Zakupiony samochód przeszedł dokładną diagnostykę w serwisie mechanicznym. Wymieniono w nim wszystkie zużyte części, tak by przekazany pojazd był sprawny technicznie i bezpieczny. Dodatkowo Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów zobowiązało się do udzielenia rocznej gwarancji mobilności i pokrycia kosztów wszystkich napraw mechanicznych w samochodzie.

– Bardzo się cieszę, że z pomocą darczyńców udało nam się zakupić pojazd – podkreśla Karol Słabek, prezes Zarządu Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów. –

Przekazaniu samochodu towarzyszyła ekipa Radia Gdańsk, która od początku zaangażowała się w akcję pomocy Pani Ani i Emilce i zachęcała słuchaczy do włączenia się w nią.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress